Велислав спретна кървава екшън в Спешното в Монтана

Отиде да му превържат раната, но псува и наплюва лекарите, а после се затвори в тоалетната

https://blitz.bg/regioni/velislav-spretna-karvava-ekshan-v-speshnoto-v-montana_news622395.html Blitz.bg
Разярен мъж с ранена ръка буйствал в спешния център за медицинска помощ в Монтана. Скандалът избухнал тази нощ към 4 и 20 часа. Това съобщиха от ОД на МВР.

39-годишният Велислав И. от Монтана постъпил там да търси първа помощ и да превържат ръката му, но се нахвърлил на дежурните лекари. 

Псувал ги, дори и заплюл, след това се затворил в тоалетната. 

Наложило се да извикат полиция, за да го усмирят.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай