Снощи бе открито 21-ото издание на Международния театрален фестивал „Варненско лято”. Спектакълът с огнена музика, летящ танц и светещи космически костюми бе грандиозен, пише "Петел".
Стотици варненци се насладиха на танцовото шоу на открито "Бяло действие" на италианската компания за вертикален танц "Ил Посто". Точно в 21.45 ч. за първи път във Варна земното притегляне бе преодоляно със спектакъла на хореографа Ванда Морети, който превърна емблематичната необарокова сграда на варненския театър в танцов подиум./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.