Змия подлуди Русе

Служители на Гражданска защита вдигнати на крак заради влечугото

https://blitz.bg/regioni/zmiya-podludi-ruse_news207678.html Blitz.bg

Змия в центъра на Русе вдигнала на крак екип на пожарната и Гражданска защита, съобщиха от областната дирекция на МВР.

Студенокръвното влечуго било забелязано около в центъра на града. Изпратеният на място екип от „Гражданска защита заловил змията, която била дълга около метър, тъмно сива, с квадрати като шарка. Повиканите за консултация ветеринарен лекар и зоолог, специалист по змиите установили, че това е срещан вид водна змия. Уловеното влечуго било пуснато на свобода извън града./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай