Аксиния остана без мъж

Поп певицата обикаля партита само в женска компания

https://blitz.bg/shoubiznes/aksiniya-ostana-bez-mazh_news214649.html Blitz.bg

Поп певицата Аксиния отново остана без мъжка половинка до себе си, пише в. "Телеграф". В последно време красивата изпълнителка обикаля светските партита сама или в женска компания.

Според запознати Аксиния от дълго време не може да си намери постоянен приятел и това много я тормози. Въпреки това обаче тя не спира да твърди, че има сериозен приятел, чиято самоличност пази в строга тайна. Нейни близки обаче издават, че това не е вярно. Според тях именно заради самотата Аксиния била загърбила музикалната си кариера. Близките на поп певицата твърдят, че тя предпочита да изразходва енергията си в спортни центрове.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай