BONFIRE благодарят на "Ловеч Парти Фест 2009"

Снимки - Бончук Андонов

https://blitz.bg/shoubiznes/bonfire-blagodaryat-na-lovech-parti-fest-2009_news48536.html Blitz.bg

"Bonfire" благодарят на организаторите на 6-дневния музикален маратон "Ловеч Парти Фест 2009" и българските си фенове в официалния им сайт за радушния им прием.

Немската банда хард рокаджии концертрираха на 9 май в града на р. Осъм, съобщи днес "NG Partners" - официална ПР-агенция и съорганизатор на феста.
Според нея броени часове преди концерта им в Ловеч китаристът на групата Hans Ziller получил алергичен шок и благодарение на бързата й реакция, той бил спасен в ловешката болница и намерил сили да излезе на сцената. По време на концерта пък фронтменът на групата Claus Lessmann слязъл от 40-тонния подиум и прегърнал ценителите на музиката им.
На сбогуване "Bonfire" признали, че са решили да се върнат отново за концерт в България.
Гергана Димитрова, БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай