Десислава чака среща с бившия си в Чикаго

https://blitz.bg/shoubiznes/desislava-chaka-sreshta-s-bivshiya-si-v-chikago_news17411.html Blitz.bg

Фолкпевицата Десислава тръпне в очакване от предстоящата среща с бившия си годеник и баща на детето й Мишо. Мъжът от години живее със семейството си в Чикаго, а певицата ще посети града като част от турнето си зад Океана, пише в. Нощен Труд.

Двамата не са се виждали от седем години, когато Десислава се върна в България и роди сина им Майки. През годините баща и син поддържаха мобилна връзка. А това лято родителите на Мишо за първи път дойдоха в България за рождения ден на внука си. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай