Един от най-очакваните телевизионни екшъни - този за стоте бона във "Фермата", стартира с гладиаторски сблъсък преди минути. Шестимата финалисти ще се борят до последен дъх на Арената и за последен път през този сезон ще покажат на какво са способни. Само един от тях обаче ще вдигне над главата си чека за 100 000 лева и ще си тръгне като победител.

Разделени на мъже и жени, претендентите за първото място ще мерят сили в три битки. Предстои свирепо състезание между представителките на нежния пол, които не крият амбициите си за шампионската титла.

Победителката от петия сезон Веселка, амбициозната гимнастичка Валерия и самоуверената хандбалистка Камелия не крият спортната си злоба. При мъжете състезанието между шампиона от третия сезон - пчеларят Яни, хлебарят Чавдар и агрономът Иван, също ще е брутално.

Освен, че ще се борят като зверове на Арената, финалистите ще разчитат и на зрителския вот. Както винаги досега, той ще има най-голямо значене при избора на победителя. Линиите за гласуване са отворени и всеки може да подкрепи своя фаворит. Номерът за Валерия е 1633, за Веселка - 1634, за Камелия - 1635, за Чавдар - 1636, за Яни - 1637, а за Иван - 1638.