Иво Димчев излезе и обясни дали е заразил 76 човека с ХИВ

Музикантът най-накрая реши да изплюе камъчето и да проговори за заболяването си

https://blitz.bg/shoubiznes/ivo-dimchev-izleze-i-obyasni-dali-e-zarazil-76-choveka-s-hiv_news959549.html Blitz.bg

Екстравагантният музикант Иво Димчев не крие, че от 15 години е ХИВ-позитивен, а това определено му причинява дискомфорт. Твърде се, че в България има 76 човека, които са заразени от певеца. 

Бройката на заразените от Иво Димчев разстяла с всеки зиминал ден, се казва в последната плъзнала информация в някои медии. Изпълнителят на хита "Баница" най-накрая се осмели да говори за този си проблем и възоможно ли е да е заразил някого. 

Вижте на show.blitz.bg какво призна Иво Димчев за заболяването си и за аккви изследвания алармира. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай