Адреналинката Яна и бебето й Емил напуснаха днес по обед столичната клиника „Св. Лазар”, щракна "Булфото". Малкият се появи на бял свят на 11 май сутринта благодарение на д-р Николов, д-р Гърчев и д-р Ковачева.
Щастливият татко Ивайло, много роднини и екип на „Господари на ефира” дойдоха да приберат щастливата майка. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.