Фолк певицата Кали смята, че Андреа не е добра певица. По думите й колежката й пее прилично, но няма големи гласови данни.
"Андреа за мен е добър артист, но съм далеч от идеята да я сложа в категорията "добра певица". Аз се възхищавам на певици с големи гласови данни. Самата аз не се поставям там, какво остава за човек, който не може да се похвали с изключителни гласови данни. Андреа си пее прилично. Не мога да кажа, че ме дразни. Песните й са хитове. Тя прави много добри сценични представяния, но дотам", казва пред “Билайф” Кали.
Според нея имената във фолк бранша, които безспорно могат да бъдат пример за подражание и притежават истински талант, са Преслава, Цветелина, Емилия, Десислава, Глория.
“Те пеят уникално", са думите на Кали.
Изпълнителката смята, че фолк певиците трябва много да внимават какви ценности показват от екрана. Според нея проблемът не е в текста и думата, а в поведението и посланието, което достига до аудиторията./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.