"Мис България" Антония Петрова се израдва предварително на подаръка за рождения си ден, който беше вчера. Гаджето й Александър завел миналата седмица коронованата си приятелка на фотосафари в Кения, Танзания и Занзибар, съобщава Hotnews.bg.
Блондинката от Перник била много щастлива, тъй като успяла да види "голямата петорка" - лъв, леопард, слон, бивол и носорог. Още едно пътуване до Африка очаква Антония - финалът на конкурса "Мис Свят" е на 12 декември в Йоханесбург. В събота Антония ще почерпи на патерица в столичен клуб ВИП брадърите и приятелите от "Визаж" . /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.