Ергенката Нурджан бързо насочи вниманието към себе си в социалните мрежи с едно скорошно откровение, в което тя говори за стойността на ергените. А това със сигурност изненада дори и най-верните зрителите на "Ергенът", пише show.blitz.bg
Риалити героинята получи въпрос от последовател дали се е чувствала пренебрегвана в предаването. А отговорът й определено се оказа неочакван.
Оказа се, че според нея - в подобна среда е невъзможно един мъж да проявява еднакъв интерес към всички участнички и заяви, че не поставя собствената си стойност в зависимост от вниманието на мъжете.
Нурджан очевидно визира тримата ергени в настоящия сезон – Марин, Кристиян и Стоян.
Вижте какви ги наговори Нурджан за тримата ергени и какво последва в show.blitz.bg