Преслава с два нови клипа

https://blitz.bg/shoubiznes/preslava-s-dva-novi-klipa_news48371.html Blitz.bg

След кратко видеомълчание Преслава ще зарадва своите многобройни почитатели с два нови клипа. Първото видео е със заглавие “Бързо ли говоря” – съвместен проект на певицата с нейния колега Борис Дали.

Това е вторият дует на Преслава и Борис Дали, който от първо слушане дава заявка за потенциален летен хит. “Зле разпределени” е второто заглавие, което Певицата на 2008 г. ще представи през май в ефира на “Планета” ТВ. След ангажиментите на Преслава в Къщата на “VIP Brother 3″ мисията й за подпомагане на деца в неравностойно положение продължава. Певицата е съпричастна с инициативата на в. “Будилникъ” за събиране на средства за нови кувьози за българските болници. По време на гастрола си в Лондон в края на май Преслава ще се срещне с най-големите дарители, за да ги поздрави лично. Средствата ще се набират сред българските емигранти в Англия на благотворителен търг, на 24 май, в центъра на общността “Див петел”. На него ще се наддава за спортни екипи на родните футболни звезди на Албиона – Димитър Бербатов, Валери Божинов, Мартин Петров. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай