Рачков и Зуека сложиха противогрипни маски и започнаха да... СНИМКИ

Почти всички преминаха проверката. Изключение направи Димитър Ковачев- Фънки

https://blitz.bg/shoubiznes/rachkov-i-zueka-slozhiha-protivogripni-maski-i-zapochnaha-da-snimki_news730328.html Blitz.bg
Водещите на хитовото предаване за имитации „Като две капки вода” Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека решиха да си направят шега с коронавируса.

Истерията покрай опасната болест накара двамата актьори да сложат предпазните противогрипни маски и да започнат да мерят температурата на момичетата и момчетата от балета.



Рачков обърна по-специално внимание на една от танцуващите красавици и притеснително й „предписа” да не се среща с други мъже.



След като балетът бе щателно проверен, водещите се насочиха към членовете на журито.



Почти всички преминаха проверката. Изключение направи Димитър Ковачев- Фънки.





Това наложи поставянето му под карантина.
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай