Само в "ШОУ": Деси Слава смазана след раждането! Мъчи я зловеща депресия

https://blitz.bg/shoubiznes/samo-v-shou-desi-slava-smazana-sled-razhdaneto-machi-ya-zloveshta-depresiya_news585748.html Blitz.bg
След като роди втория си син Борис преди два месеца, Деси Слава е изпаднала в жестока депресия заради натрупаните през бременността килограми, пише "ШОУ".

Фолкпевицата доста наддаде през този период, а сега е станала буквално неузнаваема. И не смята да се връща към професията си скоро – поне докато не втали осезаемо фигурата си.

За сравнение – колежките й в бранша Галена и Джина Стоева успяха за отрицателно време да възстановяват предишните си апетитни форми и се върнаха на сцената само 2-3 месеца след раждането.

ЧЕТЕТЕ ТАЗИ И ОЩЕ ГОРЕЩИ НОВИНИ В НАЙ-НОВИЯ БРОЙ НА ВЕСТНИК "ШОУ", КОЙТО ВЕЧЕ Е НА ПАЗАРА! 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай