Мария Силвестър повдигна завесата около работата си в телевизията в разговор с фенове.
Хубавата манекенка призна, че работата в „Бригада Нов дом“ е била истинско удоволствие и много й липсва, но по-скандалното е, че предаването било свалено без нито една дума обяснение към екипа и лично към Мария. Така след пет години работа, риалити предаването, което наистина помагаше на бедни и болни, остава само в историята.
На show.blitz.bg може да видите какъв коментар даде Мария Силвестър за уволнението си от бТВ.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.