Колоритните тризначки Вяра, Надежда и Любов, които се прочуха с участието си в Big Brother All Stars, признаха, че скоро ще участват в ново риалити шоу.
"Хората разбраха, че сме позитивни и ни харесват. Не сме мрънкащи и негативни. Правим шоу, караме публиката да се усмихва. Това е", коментираха предстоящото си участие пред сп. “Стори” сестрите от Благоевград.
Наскоро в профила си във Фейсбук Любов сподели, че с Вяра и Надежда е била на “Fashion Week” в Загреб. Тя е доста активна в социалната мрежа и не спира да публикува снимки и статуси./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.