Владо Зомбори окончателно скъса с bTV и се завръща на екран в Нова телевизия, а причината ще заинтригува мнозина, пише "Уикенд", цитирани от show.blitz.bg
Актьорът, който бе водещ на "Гласът на България", ще участва в един от успешните проекти на медията, а това, което сам обяви наскоро, вече предизвиква много коментари.
Вижте какво решение взе Зомбори за Нова тв и защо скъса с bTV в show.blitz.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.