ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Арсенал спечели убедително с 3:0 при визитата си на третодивизионния Оксфорд и се класира за четвъртия кръг на турнира за Купата на Англия - ФА Къп, където ще гостува на Манчестър Сити.

"Артилеристите" пропиляха две добри възможности чрез Алберт Самби Локонга и Еди Нкетия през първата част, в която нямаше попадения.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

Домакините удържаха нулевото равенство до 63-ата минута, когато Фабио Виейра центрира от свободен удар, а Мохамед Елнени с глава засече топката във вратата на Едуард МакГинти. Седем минути след това Виейра записа още една асистенция, като този път подаде на Еди Нкетия, който не сбърка сам срещу вратаря.

В 76-ата минута Габриел Мартинели намери Еди Нкетия, който с второто си попадение в двубой оформи крайното 3:0 за гостите, които продължават напред.

Бившият нападател на ЦСКА Яник Вилдсхут се появи като резерва за Оксфорд и игра в последния половин час.