Играй БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Челси срази у дома Борнемут с 2:0 в среща от четвъртия кръг на английската Висша лига и продължава без грешка от началото на сезона, изравнявайки се по точки с лидера във временното класиране Ливърпул.

“Сините” от Лондон бяха по-активни и нападаха през цялата среща, но реализираха головете за успеха си в самия край. В края на първото полувреме Маркос Алонсо удари дясната греда на Бегович и Челси не успя да се разпише преди почивката.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Влезлият като резерва Педро (72) откри резултата след двойно подаване с Оливие Жиру. Топката се отклони от бранител на гостите и не остави шансове на вратаря. Пет минути преди края на редовните 90 пък Еден Азар (85) оформи крайния резултат след подаване на Маркос Алонсо.

След победата си Челси е втори с пълен актив от 12 точки. „Черешките“ записаха първа загуба за сезона и са шести със 7 точки.