Манчестър Юнайтед завърши при 0:0 с предпоследния в класирането Уотфорд в среща от 27-ия кръг на английската Висша лига.

"Червените дяволи" започнаха вихрено Кристиано Роналдо удари гредата в петата минута. Десет по-късно съдията му отмени гол заради засада, а минути преди и след това Бруно Фернандеш направи още два пропуска пред вратата на Уотфорд.

До края на полувремето голови положения нямаше, а гостите започнаха втората част с опасен удар на Самир покрай гредата.

Антони Еланга върна напрежението пред вратата на Уотфорд в 56-ата минута, а Кристиано Роналдо също пропусна от добра позиция десет по-късно.

Манчестър Юнайтед отправи общо 21 удара към вратата на съперника, от които едва два в рамката.

"Червените дяволи" остават четвърти в таблицата с 47 точки на три (и два мача повече) от Челси и с две (и три мача повече) от петия Арсенал. Уотфорд остава предпоследен с 19 точки.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)