Илия Груев остана неизползвана резерва за Лийдс при драматичната победа с 3:2 като гост на Норич в среща от 12-ия кръг на Чемпиъншип. Съставът на българския национал губеше с 0:2 по-малко от половин час преди края, но успя да осъществи феноменален обрат и така да се изкачи до трето място във временното класиране - на 11 точки зад лидера Лестър.

Крисенсио Съмървил беше героят за тима от „Елънд Роуд“, след като се разписа в 77-ата и 85-ата минути. Преди това автогол на Шейн Дъфи в 63-ата минута беше сложил началото на обрата.

Норич беше взел преднина след попадения на Дъфи в четвъртата минута и на Габриел Сара в 43-ата.

След трансфера си от Вердер (Бремен) през лятото Груев единствено е влизал три пъти като смяна за Лийдс, но само за по няколко секунди всеки път.