Манчестър Юнайтед разочарова феновете си за пореден път този сезон и завърши 1:1 срещу Лестър на “Олд Трафорд” в мач от 31-ия кръг на английската Висша лига.

Домакините имаха сериозни проблеми в нападение в отсъствието на Кристиано Роналдо, който има симптоми на грип и не се е чувствал добре последните дни.

Келечи Ихеаначо откри резултата в 63-ата минута, а три минути по-късно Фред изравни. Попадение на Джеймс Мадисън за гостите пък бе отменено 10 минути преди края след разглеждане на ситуацията с ВАР заради нарушение на Ихеаначо в атака.

След равенството Ман Юнайтед, който има една победа в последните си 6 мача във всички турнири, остана шести зад Арсенал и Тотнъм с 51 точки, а лондонските отбори ще могат да увеличат преднината си следващите дни. "Лисиците" са девети с 37 точки.