ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Манчестър Юнайтед срази гостуващия Астън Вила с 4:2 в страхотен спектакъл на „Олд Трафорд“ и се класира за 1/8-финалите на турнира за Купата на Лигата.

Двубоят на „Олд Трафорд“ започна по-силно за домакините, които вкараха в 18-ата минута чрез Бруно Фернандеш, но попадението не бе зачетено заради засада. През първата част нито един от двата тима не успя да взема аванс, но след почивката те предложиха истинска голова фиеста.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Гостите от Бирмингам поведоха скоро след почивката с гол на Оли Уоткинс (48) след асистенция на Джейкъб Рамзи. Реакцията на домакините бе мигновена и секунди по-късно Антони Марсиал (49) изравни след пас на Бруно Фернандеш.

В 61-ата минута Диого Далот си вкара автогол за 2:2, но скоро след това Маркъс Рашфорд (67) върна аванса на „червените дяволи“. Бруно Фернандеш (78) и Скот Мактоминей (90+1) оформиха крайния резултат след две асистенции на аржентинеца Алехандро Гамчо.

Така Манчестър Юнайтед последва на 1/8-финалите тимовете на Лестър, Борнемут, Бърнли, Линкълн Сити, Чарлтън, Милтън Кийнс Донс, Джилингам, Блекбърн, Уулвърхемптън, Нотингам, Нюкасъл, Саутхемптън, Брайтън, Ливърпул и Манчестър Сити.