ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НА БУКМЕЙКЪР ТУК!

Манчестър Юнайтед се класира за 1/8-финалите на ФА къп след победа с 4:2 срещу четвъртодивизионния Нюпорт Каунти.

"Червените дяволи" пометоха съперника си в първия четвърт час с голове на Бруно Фернандеш в 7-ата минута и на Коби Мейну в 13-ата.

Алехандро Гарначо пропусна да направи аванса на Юнайтед класически в 18-ата, но удари напречната греда.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Нюпорт Каунти намали изоставането си в 36-ата минута след попадение на Брин Морис, който се възползва от отбита топка в наказателното поле (2:1).

Две минути след почивката скромният нискоразреден тим изравни резултата (2:2) след удар от движение на Уил Еванс.

След гола Юнайтед тръгна в атака, но Бруно Фернандеш и Лисандро Мартинес се отчетоха с пропуски, а Люк Шоу с удар в гредата.

Антони успя да даде аванс на манчестърци в 68-ата минута, възползвайки се от отклонена топка (3:2). В продължението на срещата Расмус Хойлунд реши всичко с попадение за крайното 4:2.

В следващата фаза Манчестър Юнайтед ще срещне Бристол Сити или Нотингам Форест.