Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе моуриньо се оплака от рефера Майкъл Оливър след загубата с 0:1 от Челси за ФА къп.

Португалецът недоволства срещу червения картон на Андер Ерера в средата на първото полувреме и припомни, че "червените дяволи" редовно получават картони и срещу тях се отсъждат дузпи под ръководството на Оливър.

“Нямам какво да кажа. Горд съм от моите играчи и от нашите фенове. Предстои ни много важен мач в четвъртък и сега искам да опитаме да си починем поне малко. Трябва са се подготвим добре за тази среща. Всички гледаха с интерес мача до червения картон. След това имаше и други ситуации, в които можеха да бъдат показани два жълти картона, но не искам да тръгвам в тази посока.

Майкъл Оливър е рефер с огромен потенциал. Ние просто нямахме късмет. В четири двубоя под негово ръководство срещу нас имаше три дузпи и един червен картон в твърде ранен етап от мача. Но няма как да променя това. След мача стиснах ръката на съдията и го поздравих. Нямаше какво повече да му кажа", коментира Моуриньо.