Саутхемптън и Манчестър Юнайтед завършиха 1:1 в мач от четвъртия кръг на Висшата лига. "Червените дяволи" поведоха рано в гостуването на "Сейнт Мерис", след като в 10-ата минута се разписа Даниел Джеймс. За новото попълнение на Юнайтед това беше трети гол в четирите двубоя от началото на сезона във Висшата лига. Припомняме, че 21-годишният уелсец беше привлечен от Суонзи.

В 58-ата Саутхемптън изравни чрез Яник Вестергаард. В 73-ата минута „светците” останаха с човек по-малко, след като Кевин Дарсо беше изгонен заради втори жълт картон. В оставащите двайсетина минути обаче, "червените дяволи" не успяха да стигнат до трите точки, въпреки че играха с човек повече.

За Манчестър Юнайтед това беше трети пореден двубой без победа след 1:1 с Уулвърхемптън и домакинската загуба с 1:2 от Кристъл Палас. Тимът на Оле Гунар Солскяер има само един успех до момента - 4:0 срещу Челси на старта. Балансът на Саутхемптън пък е 1 победа, 1 равенство и 2 загуби.