Нюкасъл сгреши и завърши 0:0 при визитата си на Кристъл Палас в Лондон от 21-ия кръг на английската Висша лига.

В 20-ата минута Жоелинтон овладя топката на границата на наказателното поле и стреля по земя, но ударът му бе в средата на вратата и вратарят изби. Четвърт час по-късно бразилецът си си намери пространство в наказателното поле, пое отбита топка и я насочи към вратата, но Висенте Гуаита показа фантастичен рефлекс и отново спаси. К

Крис Ричардс получи центриране в наказателното поле в добавеното време на първата част, но ударът му премина встрани от вратата.

След почивката най-чистото положение за гол бе в 73-ата минута, когато Жан-Филип Матета овладя отскочила топка и шутира, но Ник Поуп изби.

След равенството „джордитата“ събраха 39 точки на третата позиция. „Орлите“ са 12-и с 24 пункта.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В АНГЛИЙСКАТА ВИСША ЛИГА - ТУК!