Челси спечели след късен обрат и втория си мач през новия сезон във Висшата лига. Героят пак беше Диего Коста, който отбеляза за крайното 2:1 срещу Уотфорд в 87-ата минута. Именно скандалният нападател донесе успеха и над Уест Хям с 2:1 преди седмица в лондонското дерби.

И днес тимът на Антонио Конте се оказа догонващ в резултата, но съумя да спечели трите точки при гостуването на "Викаридж Роуд". В 55-ата минута Етиен Капу даде преднина на Уотфорд с неспасяем удар, при който не остави шансове на Тибо Куртоа - 1:0.

Десет минути преди края изстрел на Еден Азар беше отразен от бразилския вратар на "стършелите" Гомеш, но топката отиде право на крака на Мичи Батшуай и за него не бе проблем да изравни - 1:1.

В 87-ата минута Сеск Фабрегас изведе отлично Диего Коста и той реализира победния гол - 1:2.

Скандалният нападател на Челси обаче можеше и да бъде изгонен преди попадението си, след като симулира за дузпа, но не получи втори жълт картон, след като вече му беше получил един малко след почивката.