Носителят на Суперкупата на Европа Челси тръгна ударно в английската Висша лига и победи Кристъл Палас с 3:0 в двубой от първия кръг, дни след триумфа си с дузпи над испанския Виляреал.

"Сините" поведоха в 27-ата минута на столичното дерби с попадение на Маркос Алонсо, а в 40-ата Кристиан Пулишич удвои резултата.

Челси имаше пълно превъзходство през първата част с 9:0 голови положение и 4:0 при точните удари, като през втората част Палас започна по-често да поглежда към вратата на съперника.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Вилфред Заха пропусна най-чистото положение за гостите в 54-ата минута, но бранителят на Челси Трево Чалоба оформи класическото 3:0 няколко по-късно.

До края "сините" от Лондон създадоха още няколко опасности, но без реална възможност за гол.

Двубоят беше дебют начело на Кристъл Палас на новия мениджър на тима Патрик Виера.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕТО В АНГЛИЯ ВИЖ ТУК !!!