Уест Хям разби у дома Лестър с 4:1 в мач от втория кръг на английската Висша лига и поведе във временното класиране с по-добра голова разлика от Челси, Ливърпул, Брайтън и Тотнъм, които също са с пълен актив от 6 точки.

Пабло Форналс (26) и Саид Бенрама (56) след пас на Михаил Антонио дадоха комфортна преднина на домакините, след което белгийският национал Юри Тилеманс (69) се разписа за "лисиците". В края Михаил Антонио (80, 84) вкара два исторически гола за крайното 4:1. Той вече е най-резултатният играч в историята на „чуковете“ с 49 попадения, изпреварвайки Паоло Ди Канио (47).

Пет минути преди края на първото полувреме „лисиците“  останаха с човек по-малко. Айосе Перес получи червен картон за грубо нарушение срещу Форналс. Първоначално Майкъл Оливър не спря играта, но получи сигнал от ВАР и в крайна сметка изгони Перес. Това бе и първи червен картон на Перес след 274 мача във Висшата лига.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕТО В АНГЛИЯ ВИЖ ТУК !!!