Възраждането на Манчестър Юнайтед при новия мениджър Оле Гунар Солскяер и "червените дяволи" записаха трета поредна победа под ръководството на норвежеца, под чието ръководство нямат загубена точка.

Юнайтед победи с 4:1 средняка Борнемут като вече има 12 вкарани гола в последните си три двубоя.

Тон на шоуто на "Олд Трафорд" тази вечер даде Пол Погба, разписвайки се в 5-ата и 33-ата минута след асистенции на Рашфорд и Ерера. В края на първото полувреме Рашфорд направи резултата 3:0 след пас на Марсиал, но само две по-късно Нейтън Ане намали за 3:1.

Winbet - на един клик разстояние! (18+)

През втората част играта се поуспокои, но въпреки близо 75-те хиляди фенове на "Олд Трафорд" видяха още един гол. Появилият се като резерва Ромелу Лукаку се разписа само три минути след появата си на терена, получавайки асистенция от Пол Погба. Французинът можеше да запише хеттрик в 75-ата минута, но ударът му от границата на наказателното поле срещна гредата.

В последните 10 минути "червените дяволи" заиграха с човек по-малко заради директен червен картон за грубо влизане с бутоните напред на Ерик Баи.