Хъл Сити е третият изпадащ отбор от английския етли. Това стана факт, след като "тигрите" загубиха с 0:4 гостуването си на Кристъл Палас в среща от 37-ия кръг на Висшата лига.

Уилфред Заха изведе домакините напред в резултата още в 3-ата минута. Той се възползва от грешка на Ранокия и не сбърка, останал сам срещу Якупович. Половин час по-късно Бентеке удвои, засичайки с глава центриране от корнер.

В 84-ата минута Миливоевич направи резултата класически. Той се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение на Майкъл Доусън срещу Шлуп. В 90-ата минута Ван Аанхолт оформи крайния резултат, след като получи от Макартър и промуши топката между краката на Якупович.

С тази загуба Хъл остава на 18-ото място с 34 точки, на четири от спасителната зона. Така "тигрите" се присъединиха към Съндърланд и Мидълзбро, които също ще играят в Чемпиъншип през следващия сезон. Кристъл Палас и през следващия сезон ще играе в елита. Лондончани имат вече 41 точки.