Халфът на националния ни отбор Благой Георгиев игра цял мач при загубата на Терек (Грозни) като гост от Спартак Москва с 1:2 в среща от 5-ия кръг на руското първенство.

Терек поведе още в 15-ата минута. Шамил Асилдаров успя да спечели двубоя със Сухи и търкулна топката в мрежата на съперника. В 59-ата минута Ферерйра си вкара автогол, който се опита да избие кълбото, но вместо това го прати в мрежата на вратаря Андрей Дикан.

В края на мача, в 88-ата минута, бразилецът Велитон вкара своя гол номер 34 за Спартак Москва, с което за пореден път вдигна феновете на столичния тим на крака.

Въпреки поражението Терек заема втората позиция във временното класиране в Русия с 8 точки. Лидер е Спартак Налчик с 10./БЛИЦ