Българският национал Иван Иванов игра цял мач за Алания (Владикавказ) при домакинската загуба с 1:3 от ЦСКА (Москва) в мач от 5 кръг на руската Премиер лига. Другият българин в състава на тима от Северна Осения Иван Стоянов остана резерва за домакините.

Московските “армейци” поведоха още в 7-ата минути с попадение на Гилерме, а Милош Красич удвои в добавеното време на първата част. Кузнецов върна едно попадение за Алания в 57-ата, а Дзагоев вкара за 3:1 от дузпа в 20 минути преди края.

Успехът изкачи ЦСКА (Москва) на второто място с 10 точки, колкото има лидерът Спартак (Налчик) и третият Зенит. “Армейците” и тимът от Санкт Петербург имат мач по-малко. Алания е на предпоследната 15-а позиция с 2 точки./БЛИЦ

На 12 април: Рубин – Спартак (Налчик)

КЛАСИРАНЕ: 1.СПАРТАК (НАЛЧИК) 10, 2.ЦСКА (Москва) 10, 3.Зенит 10, 4.Рубин 8, 5.Спартак (Москва) 8 и др.