Втора загуба от началото на сезона във Франция записаха Христо Николов и По-Ортез. Това стана при домакинството на тима на Нанси, което бе загубено с резултат 89:91. Така Гларуса и компания са вече с баланс 1-2, докато за съперника това бе първи успех за сезона.

Нанси започна по-силно и спечели първите две части, с което си осигури аванс от 13 точки на почивката. След третата част разликата бе 11, но в последната драмата стана сериозна. Постепенно По-Ортез започна да намалява, като дейно участие в това имаше именно Николов. При оставащи 7 секунди до края Гларуса изравни с тройка, но пък съотборниците му заспаха в защита след това и допуснаха съперника да отбележи, с което и да спечели.

Николов игра 25 минути и бе сред най-добрите на терена. За това време българинът вкара 17 точки, като бе 4 от 5 при стрелбата от тройката.