ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Бостън Селтикс прекъсна победната серия на Сакраменто Кингс, надделявайки с категоричното 144:119 в мач от редовния сезон на НБА. Александър Везенков имаше два периода на паркета за общо 13 минути, в които не се отчете с нещо особено, освен една тройка.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Бостън беше без звездата си Джейсън Тейтъм, но въпреки това прегази като гост "кралете", които бяха в серия от три поредни победи.

Най-резултатен за Кингс и общо в мача беше рожденикът Диарън Фокс с 29 точки. За Бостън Дерик Уайт и Джейлън Браун вкараха по 28, а Кристапс Порзингис добави 24.

Бостън остава първи на Изток с актив от 20 победи и 6 загуби. Сакраменто е четвърти в Западната конференция с 16 успеха и 10 поражения.

Следващите два мача на Везенков и компания също са домакински - срещу Финикс Сънс на 23 декември (5:00 часа българско време) и с Минесота Тимбъруулвс на 24 декември (5:00 часа българско време).

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!