Мега Хипо Лизинг (Сърбия) спечели бронзовите медали в тазгодишното издание на Еврохолд Балканската лига след като се наложи над македонския шампион Фени Индустри със 78:60. Финалната четворка се провежда в Самоков, а по-късно тази вечер ще стане ясен и шампионът, който ще бъде определен между Рилски спортист и Работнички (Македония).

Младият и амбициозен сръбски тим, който загуби снощи в първия полуфинал от Рилски спортист, този път водеше почти през цялото време на малкия финал и съвсем заслужено се поздрави с крайния успех.

Дуото гардове на Мега Хипо Лизинг Душан Катнич и Стефан Стоячич бяха най-резултатни за победителите съответно с 22 и 17 точки.

За македонците Доналд Коул вкара 20 точки, докато Слободан Михайловски завърши с 13 точки./БЛИЦ