Ръсел Уестбрук отбеляза 33 точки, а Кевин Дюрант остана извън състава поради контузия при успеха на Оклахома Сити като гост на Шарлът със 110:103 в мач от редовния сезон в НБА. За Оклахома това беше пети пореден успех. Тимът игра без Дюрант в 28-и мач през настоящия сезон.

В друг мач от снощи Ню Орлиънс спечели със 105:91 точки като гост срещу Маями и прекъсна серията си от четири поражения. Звездата на гостите Антони Дейвис отново получи контузия на рамото след сблъсък с Хасан Уайтсайд в първата част. Ню Орлиънс остана и без Райън Андерсън, който получи травма на глезена във втората четвърт.

Пау Гасол се отличи с 22 точки и 14 борби за успеха на Чикаго над Финикс със 112:107 точки. За "слънцата" това е четвърта поредна загуба. Джими Бътлър добави 19 точки за победителите. За Финикс най-полезен беше Брендън Найт с 13 точки.