Александър Везенков игра 10 минути за гръцкия Арис в среща от първенството на южната ни Гърция. Отборът от Солун обаче падна с 65:100 при гостуването си на европейския клубен шампион и първенец на страната Олимпиакос. Първото полувреме бе много равностойно, като след първата част Арис изоставаше само с четири точки – 24:28, а на почивката резултатът бе 40:46. През второто полувреме обаче Олимпиакос беше безмилостен и вкара 54 точки срещу само 25 за Арис.

Александър Везенков се отчете с една борба и една открадната топка, както и една стрелба от тройката за времето си на терена. Михалис Пелеканос бе най-резултатен с 16 точки за Арис, докато Костас Папаниколау завърши със същия актив за Олимпиакос./БЛИЦ