Димитър Бербатов отбеляза гол за Фулъм при победата с 2:1 срещу Уест Хям в мач от 20 кръг на Висшата лига на Англия. Това бе четвърто попадение за българина за първенство от началото на сезона и общо пето във всички турнири (има един за Купата на Лигата).

Димитър Бербатов наказа за шести път Уест Хям във Висшата лига. Българинът е вкарвал на “чуковете” и с трите тима, в които е играл – Тотнъм, Манчестър Юнайтед и Фулъм.

Първото му попадение срещу Уест Хям е през март 2007 година с екипа на Тотнъм. В драматичен мач “чуковете” повеждат с 2:0 (Ноубъл, Тевес), след което Тотнъм изравнява за 2:2 (Дефоу, Тайнио). Замора дава аванс за 3:2 за Уест Хям, но Бербатов изравнява за 3:3 в 89-ата минута. Сталтери донася победата на “шпорите” с гол за 4:3 в 95-ата минута.

Точно година по-късно, през март 2008-ма, Бербатов вкарва нови два гола срещу Уест Хям при победата на Тотнъм с 4:0. Българинът реализира за 1:0 и 2:0 съответно в 8-ата и 11-ата минути.

През август 2010 година Бербатов записва първия си гол срещу Уест Хям с екипа на Манчестър Юнайтед за победата с 3:0. Българинът се разписа по красив начин, засичайки топката със странична ножица.

На 30 януари миналата година голмайсторът се разписа за Фулъм при победата с 3:0. Димитър бе точен навръх рождения си ден.