ИГРАЙ БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Новият сезон стартира отлично за Димитър Бербатов, който се отчете с 2 гола за Фулъм още в първата проверка на тима, която бе част от турнето в Коста Рика. "Котиджърс" надиграха местния Картахинес с 3:0, а българинът отбеляза първите две попадения в мача, в който изведе отбора като капитан.

Митко откри резултата в 35-ата минута, когато Пайтим Касами проби по лявото крило и центрира в наказателното поле, където Бербо посрещна топката и я прати във вратата. Пет минути по-късно българинът удвои. Джон Арне Рийзе беше съборен в наказателното поле, а при изпълнението на отсъдената дузпа Бербо прати вратаря Уарди Алфаро в грешната посока.

След края на мача звездата на Фулъм се похвали във "Фейсбук": Здравейте от Коста Рика. Първи мач и първа победа, 3:0 за нас, и 2 гола за мен.:))) Hello form Costa Rica. First game and first win, 3:0 for us, 2 goals for me.:))).

Следващата проверка на Фулъм е на 17 юли срещу Алахуелензе.