Славия победи с 3:0 Чавдар (Етрополе) в четвъртата си контрола за тази зима. Головете за "белите" вкараха Жозе Жуниньо, Илия Илиев и Александров.

И трите попадения паднаха през първото полувреме, когато вратата на гостите от Етрополе пази Ивайло Яначков. През втората част под рамката отлично се представи талантът Димитър Евтимов. 17-годишният вратар по-рано разказа пред БЛИЦ как е бил изгонен преди време от "Левски".

"Белите" завършиха мача с 9 човека, тъй като в 85-ата минута Веселин Ангелов получи втори жълт и съответно червен картон. В 66-ата минута пък Станислав Карасинкеров също бе изгонен от съдията Николай Йорданов заради много грубо влизане без топката в краката на противников състезател.

Още в 5-ата минута избраниците на Емил Велев откриха резултата. Бразилецът Жозе Жуниньо с лекота прехвърли Ивайло Яначков, след като бе останал сам срещу него - 1:0. В 24-ата Илия Илиев се възползва от грешка в отбраната на тима от Етрополе и с хубав удар покачи на 2:0. Крайното 3:0 бе оформено пет минути преди края на първото полувреме, когато младият защитник на "белите" Александров бе най-съобразителен в наказателното поле. /БЛИЦ

СЛАВИЯ - ЧАВДАР (Етрополе) 3:0
1:0 Жозе Жуниор (5), 2:0 Илия Илиев (24), 3:0 Александров (40)

СЛАВИЯ: Емил Петров, Стоян Предев, Спас Георгиев, Илия Илиев, Иван Цачев, Жозе Жуниор, Виктор Дениран, Веселин Ангелов, Иван Жечев, Милен Желев, Мартин Александров (Иван Винков, Христо Бангеев, Байдаков, Янислав Иванов, Цанислав Карасникеров)