Локомотив (София) пак вкара 5 гола на юношите си за победата с 5:1 в учебната игра срещу формацията на отбора до 19 години. Миналата седмица двата „червено-черни“ тима отново играха, като и тогава завършиха 5:0 за батковците.

След като в миналия спаринг централният нападател Антонио Павлов вкара 4 гола, а след това заби изравнителното попадение в 90-ата минута на дербито с "Левски", сега същият футболист се разписа три пъти във вратата на младоците. Останалите два гола за първия отбор на Локомотив вкараха други двама нападатели – Георги Христов и Димитър Илиев.

Илиев се прочу, след като тресна на три пъти гредата. Валентин Галев пази на юношите и запази резултата до почивката само 1:0. Проверката бе изгледана от част от ръководството на спортно-техническия директор Чавдар Цветков и изпълнителния директор Георги Марков. Двустранните игри между отделните „гарнитури“ на Локомотив бяха възстановени напоследък след дълго прекъсване, а това дава възможност за сверяване на часовниците.