ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Маги Джанаварова и Ива Екимова в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

Арда победи Хебър с 1:0 като гост в среща от 27-ия кръг на efbet Лига и прекъсна серията си от четири мача без успех и вече е на осма позиция с 39 точки, докато Хебър е на предпоследна позиция със 17.

Наставникът на домакините Любослав Пенев продължава да няма успех начело на "зелените" и записа две загуби и равенство от дебюта си досега.

Арда започна по-добре срещата и още във втората минута Станислав Ивамов стреля опасно. Последваха опасни удари на Октай Хамдиев и Лорен Марузин от Хебър.

3x500 лв. Бонус за мачовете от efbet Лига!

В края на полувремето Станислав Иванов получи топката на добра позиция и откри резултата (1:0). Втората част започна с пропуск на Георги Търтов за Хебър, а до края на срещата двата тима удариха гредата.

В 57-ата минута това стори Радослав Цонев от Арда, а в 72-ата Стоян Стоичков се размина с гол за Хебър.

ХЕБЪР - АРДА 0:1
0:1 Станислав Иванов (45')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
2' Възможност за Арда! Станислав Иванов стреля, но вратарят на Хебър се справи.
18' Първи опит на домакините да застрашат вратата на Господинов, но стражът улови топката след удара на Октай Хамдиев.
24' Пробив отляво на Георги Търтов завърши с отлично подаване по земя към Лорен Марузин, но бранител на гостите се хвърли пред линията на вратарското поле и блокира удара му.
45'  ГОООООЛ! Станислав Иванов открива резултата, след като получи топката около точката за изпълнение на дузпа.
45' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
53' Какъв пропуск на Хебър! Георги Търтов изскочи зад отбраната на Арда, но стреля покрай вратата.
57' ГРЕДА за Арда! Радослав Цонев опита удар в далечния ъгъл и изненада Дебърлиев, но топката срещна левия страничен стълб.
72' ГРЕДА! Стоян Стоичков стреля от фаул, топката се отби в гредата, а след това и в гърба на вратаря на Арда, но защитник на гостите я изчисти.
78' Шут отдалеч на Октай Хамдиев - право в ръцете на вратаря на гостите Господинов.
90+6' Край на мача.

Хебър ХЕБЪР: 1. Петър Дебърлиев (К) – 33. Стефан Цонков, 28. Осира Корнел, 44. Николай Николаев, 55. Георги Вълчев (57 97. Венсан Марсел) , 99. Архан Исуф, 8. Алехандро Серано, 7. Стоян Стоичков , 98. Георги Търтов, 77. Октай Хамдиев, 11. Лорен Марузин
Резерви: 22. Звонимир Микулич, 5. Мартин Михайлов, 10. Марк-Емилио Папазов, 15. Камен Хаджиев, 17. Арсенио Валпорт, 19. Муса Сила, 39. Анте Живкович, 84. Стилиян Тисовски,
Треньор: Любослав Пенев

Арда АРДА: 1. Анатолий Господинов (К) – 2. Джунейт Али, 3. Умар Сако, 4. Милен Стоев, 7. Абубакар Тунгара, 9. Преслав Боруков, 10. Светослав Ковачев ( 61'  33. Иван Тилев), 11. Александър Георгиев, 21. Радослав Цонев, 70. Шахредин Букхолда  (34'  77. Илия Юруков), 99. Станислав Иванов  (61  26. Ел Мами Тетах)
Резерви: 36. Васил Симеонов, 6. Пламен Крачунов, 15. Станислав Дюлгеров, 17. Иван Коконов, 18. Ласана Н’Диайе, 20. Деян Лозев
Треньор: Александър Тунчев

Съдия: Иво Андреев
Стадион: "Георги Бенковски", Пазарджик
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР