Норвежкият защитник на Лудогорец Аслак Фон Витри коментира след равенството 0:0 с Виктория Пилзен в Чехия, че тимът има сили да се класира за фазата на директните елиминации.

За разградския отбор това бе първа точка след изиграни два мача. а "Орлите" имаха отлична възможност и да бият, но Якуб Пьотровски пропусна дузпа.

"Не е само пропуснатата дузпа причината да не спечелим. Във футбола пропуските са част от играта. Имахме доста положения, особено през второто полувреме. Те се опитваха да ни пресират високо, но не контролираха на ниво топката. Така ние имахме нашите шансове на контраатака.  Трябва обаче да сме по-умни в определени ситуации, особено когато ни пресират.

Искахме три точки, но все пак не допуснахме гол и една точка е по-добре от нула. Мисля, че имаме сили да стигнем до елиминациите. Имаме ясен план как искаме да играем. Това ще отнеме време, но аз вярвам във всичките си съотборници и в идеите на треньора", зави Фон Витри.