Берое взе само точка при домакинството си на Ботев в среща от 24-ия кръг на "А" група и двата тима завършиха при 1:1.

Исмаил Иса пръв може да открие резултата в полза на Берое, но ударът му срещна гредата, а след това топката се разходи по голлинията преди да бъде изчистена. Минути по-късно Ботев поведе с гол на Грегъри Нелсън, при който останаха съмнения за игра с ръка при повеждането на топката.

Том, Спас Делев и Иса пропуснаха да изравнят до края на полувремето, а втората част също започна с натиск на старозагорци.

Атака на Спас Делев бе спряна от страничния съдия, който маркира засада при положение, че защитник покриваше нападателя поне с два метра. Берое все пак стигна до гола с попадение на Георги Андонов от пряк свободен удар, като нападателят прокара топката през стената, а вратарят на Ботев не помръдна.

До края на срещата отново Андонов, Делев и Иса опитаха да вкарат, но равенството се запази.

Берое пропусна възможността еднолично да застане на втората позиция, докато Ботев остана на шесто място.

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!