Наставникът на Ботев Николай Костов остана доволен след равенството 1:1 като гост на Берое. Специалистът определи срещата като динамичен мач, в който опасности е имало и пред двете врати, заради което резултатът е справедлив.

"Мисля, че след 30-та минута на първото полувреме отпаднахме, Берое направиха доста атаки, пропуснаха някои ситуации, отървахме кожата. На полувремето се оттеглихме с преднина, поуспокоихме се, коригирахме защитата. Но нападенията ни през второто полувреме не вървяха, добре се защитавахме и контраатакувахме.

Берое започнаха да рискуват, не можаха нашите защитници да се ориентират към техните действия, и те заслужават аплодисменти. Ние имахме проблеми от които, за наше щастие, не допуснахме гол", заяви Костов, който заключи в края, че проблемите в клуба влияят негативно на играчите и когато всичко с финансирането  бъде наред и играта ще се промени.

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!