Във връзка с огромния зрителски интерес към световната квалификация по футбол между националните отбори на България и Испания, която ще се играе утре (4 септември 2025 година) и очакваните 40 000 фенове по трибуните на Националния стадион “Васил Левски” БФС напомня, че при влизане на непълнолетни лица на стадиона родителят/настойникът е длъжен да попълни изискваната от закона декларация за придружител – можете да я изтеглите оттук!

Също така всички привърженици, закупили билети за двубоя, трябва вече да са ги получили на посочения от тях имейл при покупката от системата на Eventim. В случай на възникнали въпроси всеки от тях може да потърси отговор на имейл на [email protected].

БФС моли привържениците да заемат своите места на стадион “Васил Левски” максимално рано, за да се избегнат потенциални струпвания пред входовете. Вратите на Националния стадион ще бъдат отворени 2 часа преди мача – в 19:45 часа.

В мига, в който прозвучи българският химн, пък ще настъпи моментът и за специално подготвената хореография, подчертават от централата.

 

️ На вниманието на феновете с билети за мача България – Испания ️ Напомняме, че при влизане на непълнолетни лица на...

Публикувахте от Team Bulgaria в Сряда, 3 септември 2025 г.

 

https://www.eventim.bg/bg/bileti/bulgaria-spain-sofia-national-stadium-vasil-levski-677044/event.html

Публикувахте от Team Bulgaria в Четвъртък, 7 август 2025 г.