ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Борещият се за оцеляване Созопол спъна устремения към efbet Лига Спортист (Своге) и завърши 1:1 с него в мач от 31-ия кръг на Втора лига. Морският тим е 16-и с 32 точки, докато „шоколадите“ са пети с 48 пункта. Гостите излязоха напред в резултата в 57-ата минута с гол на Дилян Георгиев, а домакините изравниха в 69-ата с попадение на Галин Димов.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Един от бившите тимове в кариерата на Валери Божинов Добруджа победи Ботев Пловдив II с 2:1 и направи сериозна крачка към оцеляването си в професионалния футбол. Точните попадения отбелязаха Денислав Ангелов в 28-ата минута, Янчо Андреев в 37-ата за 2:0, а Монир Ал Бадарин в 72-ата върна едно попадение за пловдивчани, които са последни в класирането.

Миньор (Перник) отстъпи с 2:4 при визитата си на Дунав (Русе), а важна точка спечели Струмска слава, който измъкна 1:1 при визитата на Спартак (Плевен) и остава със сериозни надежди за спасението си.

Добруджа (Добрич) - Ботев II (Пловдив) 2:1
1:0 Денислав Ангелов (30), 2:0 Янчо Андреев (38), 2:1 Мартин Ситев (73)

Созопол (Созопол) - Спортист (Своге) 1:1
0:1 Дилян Георгиев (57), 1:1 Галин Димов (69)

Дунав (Русе) - Миньор (Перник) 4:2
1:0 Мирослав Будинов (16), 2:0 Мирослав Будинов (18), 3:0 Денислав Минчев (41), 3:1 Кристиян Слишков (66), 3:2 Мартин Стоилов (87-дузпа), 4:2 Йордан Димитров (88)

Спартак (Плевен) - Струмска слава (Радомир)
1:0 Васил Шопов (69), 1:1 (88)

21 май 2023 г. (неделя), 18:00 часа